Srpen 2014

Tvoření s dětmi - Podtácky z kamínků

19. srpna 2014 v 12:56 | Janinka |  Tvoření - s dětmi
Už jsem tu kdysi psala, že když nemám mozkovnu v pohodě, jako lék mi většinou poslouží všelijaké patlání a tvoření. Díky nejnovějšímu tvořícímu počinu - podtáckům z kamínků - se tak moje mozkovna dostala ze stavu absolutního k.o. do stavu zdravého nasrání. A to je, vzhledem k okolnostem, docela cajk.

Z těchto dílek mám ohromnou radost a to hlavně proto, že to se mnou není zase až tak špatný, když se mi v hlavě ještě pořád, byť zřídka, líhnou takhle ženiální nápady Smějící se.


Není kravín jako KRAVÍN

10. srpna 2014 v 13:52 | Janinka |  Blejskavá
Při letním toulání jsme v Bedřichově narazili na budovu, kterou si prostě nemůžu nechat jenom pro sebe a svůj archiv Usmívající se.
Z počátku, z dálky, vykukovalo zpoza kopce obyčejné hospodářské stavení s nápisem KRAVÍN, jen bylo možná trochu víc barevnější, než bývá zvykem. Při bližším ohledání se ale budova rázem změnila na neobyčejnou. Kravín ve skutečnosti nebyl kravínem, nýbrž bufetem, který ale vlastně nebyl ani bufetem, páč byl pěkně zarostlej a na prodej...


A vůbec nám nevadilo, že jsme neviděli krávy ani kravín, to bylo totiž dostatečně vykompenzováno skotem kresleným. Ty krávy mě vážně dostaly... Smějící se


Další várka sprejeřinek

6. srpna 2014 v 16:59 | Janinka |  Blejskavá
Při courání městem a svým archivem se mi podařilo ulovit pár povedených či zapomenutých sprejeřinek, které mohou směle konkurovat Bráně do dimenze X Usmívající se.

PF...